Süper Kullanıcı Avantajları

 

Süper kullanıcılar aşağıda belirtilen ayrıcalıkların tümünden faydalanırlar.

1- Süper kullanıcılara kamera izlemede süre kısıtlaması uygulanmaz. Normal kullanıcılar masalarındaki diğer oyuncuların kameralarını  belli bir süre izleyebilirler.

2- Sadece Süper kullanıcılar özel masa açma hakkına sahiptir. Böylece masalarına davet etmedikleri kimse oturamaz.

3- Süper kullanıcılar dolu odalara da girebilir. ( Oda kişi sınırı dolduktan sonra +20 süper kullanıcı daha aynı anda odaya girebilir. Diğer kullanıcılar giremezler  ) Dolu serverlara girmek için önce boş bir servera giriş yapılır.Daha sonra Oda değiştir seçeneğinde çıkan 'Server Değiştir' özelliği kullanılarak dolu serverlara da girilebilir.

4- Süper kullanıcılar kazandıkları oyun başına diğer kullanıcılara göre daha fazla puan kazanırlar.

5- Normal kullanıcılar günde belli sayıda üyenin profilini inceleyebilir. Süper kullanıcılara profil incelemede bir sınırlama uygulanmaz.

6- Offline mesaj( arkadaşların online olmasa bile onlara mesaj gönderebilme ) gönderebilme özelliği sadece Süper kullanıcılara mahsustur.

7- Süper kullanıcılar oda değiştirebilme hakkına sahiptir. Programdan çıkmadan odalar arasında geçiş yaparak farklı odalardaki arkadaşlarını bulabilirler.Okey ve 101 programında serverlar arasında da geçiş yapabilirler.                 

8- Süper kullanıcılar masada rahatsız edici davranışlarda bulunan kişileri oyun başlamış olsa bile masadaki diğer oyuncuların da onayı ile atabilirler. Masadakilerin onayına sunup bir kişiyi atabilme hakkına sahiplerdir. Böylece sistemde operatör olmasa bile oyun başladıktan sonra da istenmeyen kişileri masalarından uzaklaştırabilirler.

9- Arkadaşlarının sisteme en son ne zaman giriş yaptıklarını öğrenebilirler.Ayrıca Okey ve 101 programında arkadaşı online ise o anda hangi server ve odada olduğunu görebilirler.

10- Sadece süper kullanıcıların girebileceği odalara girebilirler.

11- Ekstradan 89 karakter ikonunu kullanabilirler.

12- Açtıkları masalara puan sınırlaması koyabilirler

13- Süper kullanıcılar profillerine resim ekleyebilirler. Süper kullanıcı süresi bitene kadar diğer üyeler eklenen profil resmini görebilirler.

14- Normal üyeler sadece aynı masada bulunan diğer üyelerle özel mesaj bölümünden yazışabilirler. Süper kullanıcılarda aynı masada olma koşulu yoktur.

15- Normal üyeler kameralarını izlemeye açamazlar. Süper kullanıcılar kamerasını masadakilere açabilir.

16- 1 aylık süper üyelik alındığında 500 puan, 2 aylık için 1000 puan, 3 aylık için 1500 puan, 6 aylık için 3000 puan, 1 yıllık süper üyelik için 6000 puan hediye verilir.

 

UYARI: Süper kullanıcı olduktan sonra sistemdeki diğer kullanıcıları sürekli rahatsız eden, sürekli küfürlü yazılar yazan ve sürekli olarak sitede uyulması gereken kurallara aykırı hareket eden kullanıcıların girişi süreli veya süresiz olarak engellenecektir. Bu sebeplerden dolayı girişi engellenen kullanıcılar üyelik ücretlerinin geri ödenmesini talep edemezler. 

Süper Kullanıcı Üyelik Sözleşmesi