Önemli Not:   Çalınan nickinizle sistemde kurallara aykırı harekette bulunulmuş ve bu nick süresiz olarak banlanmışsa nickinizi geri almanın herhangi bir yolu yoktur! Veya çalınan nickinizle bilinçli olarak sürekli yenilerek puanınız düşmüşse nickinizi geri aldıktan sonra puanınızda bir değişiklik yapılmaz.

Nick veya Email adresi çaldırma

Sadece nickinizin şifresini çaldırdıysanız programlara girişte yeralan 'Kayıtlı Girişi' butonuna basarak giriş ekranına geliniz. Burada nick kısmına nickinizi yazınız ve bu alanın sağ kısmında yeralan 'Şifremi Unuttum Mail Adresime Tekrar Gönder' butonuna basınız. Şifreniz sisteme kayıtlı olan email adresinize tekrar gönderilecektir. Email adresinizin 'Gereksiz Postalar' bölümünü de mutlaka kontrol ediniz.

Eğer bu nickiniz için güvenlik kaydı daha önce oluşturmadıysanız ve çalan kişi sizin adınıza bu kaydı oluşturduysa ve bu bilgilerle email adresinizi değiştirdiyse nickinizi hiçbir şekilde geri alamazsınız. Bu konuda biz de yardımcı olamayız. Nickinizi çalan kişi güvenlik kaydı oluşturmamışsa email adresinize gelen şifre ile sisteme girip hemen güvenlik kaydı olurturun. Daha sonra kayıt güncelleme gölümünden şifrenizi değiştirin.

Daha önce Güvenlik kaydı oluşturdum email adresimi çaldılar. Nickimi nasıl geri alabilirim

Programlara girişte yeralan yukarıdaki ekranda 'Email Adresi Değiştirme' seçeneğini seçiniz.

Ekrana gelen formu doldurarak göndere basınız. Yeni email adresinizi yazarken sistemde kayıtlı başka bir nicke bu email adresinizin kayıtlı olmamasına ve aktif bir email adresi yazmaya dikkat ediniz. Yeni şifre alanına yazacağınız şifre standat karakterlerden oluşmalı( %&/^!  vs. gibi farklı karakterler olmamalı ).