Forumlar  >  Batak Oyunu

Okunma Adedi: 812

Konu     : Bitmeyen misoların bitmeyen dertleri..
Ekleyen: «M£¦ÁN©µO¦!£»

Yarım oyuna oturdum sırf bitsin diye. Ortimiz bir miso. İlk odada olduğundan dolayı
muhtemelen bir mobil kullanıcı. Pas dedim , yandaki pas dedi , geldi sıra bizim misoya.
Paşamız ne bir koz belirledi ne de çıktı. Bekledik biz de nasılsa atılır diye. Beklemek ama
ne beklemek şu an 12. dakika içerisinde falanız hala bekliyoruz. Sıkıntıdan buraya falan
yazar hale geldim. Bir kere daha iyilikten maraz doğdu.

Mobil ile ilgili bir sorun vardı da ondan mı oyun takıldı. Yoksa misolar oynamasa bile
sistem onları atmıyor mu bilmiyorum. Çünkü mobili kullanmak tam bir eziyet. Hem oyuna
bakmak , hem masaya yazmak hem de özelde devam etmek için uygun değil. İzole oyun
oynayanlar için bir uygulama olmuş. Buranın kullanıcısı oyun kadar sohbete de önem veriyor
ama bunu yıllardır anlatamadık.

Bir diğer konumuz ise kaçanlar. Oyunu yarım bırakanlardan yine fenalık gelmeye başladı.
Oyundan kaçan adam artık ceza almıyor. Ve sanırım yüksek puanlılarda olan bir uygulama bu.
Ancak puanı kaç olursa olsun laf olsun diye çıkan kullanıcı çok. Bu nedenle ceza sistemi
tekrar geri gelsin.

Kaçana 20 dk cezaya gelince: Ceza alan oyuncu tek kişilik masaya izleyici gidiyor ve o
oyuncu çıkınca masa sahibi olarak masada kalıyor oynamaya devam ediyor. Bunu yapmak için de
genelde çoklu nik giriyorlar. Bunun da önüne geçilmeli.

Son ve en önemli konumuz belki de ; çoklu giriş. Bütün gün karşılıklı oturarak insanların
hakkını bir güzel gasp ediyorlar. Bunu belki bin kere yazdım ama nedense ses edilmiyor
ilgilenilmiyor çözüm aranmıyor.

Neyse miso da oyundan düşmüş , bugünlük bu kadar yeterli :) Müsait bir zamanda ilgilenirse
seviniriz. Size de zahmet olacak ama.

İYi bayramlar bu arada :)

<<< Batak Oyunu  Eklenme Tarihi: 08:52:17    27.09.2015

Önceki Ana Konu       Sonraki Ana Konu >

<<< Batak Oyunu

İlgili Mesajlar
Bitmeyen misoların bitmeyen dertleri.. «M£¦ÁN©µO¦!£» 08:52:17    27.09.2015

<<< Batak Oyunu

<<< Forumlar