Özel Karakterli Nick Sözleşmesi

Madde 1. İşbu yazıda belirtilen koşullar cikcik.com ile sizin aranızdaki sözleşmeyi oluşturur.  “Özel Karakterli Nick Sözleşmesi” cikcik.com ile “Özel karakterli nick alan kişi” arasında sözleşmenin elektronik olarak onaylanması anında akdedilerek karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

Madde 2. Özel karakterli nick almak isteyen kişi AscNick.exe adlı programdan almak istediği nicki oluşturur. Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra seçilen nickin uygun olup olmadığı cikcik.com tarafından kontrol edilir. Uygun bulunması durumunda kişiye onay emaili otomatik olarak gönderilir. Kullanıcı ancak seçtiği nick uygun bulunup onaylanırsa ödeme yapar. 200 TL ücreti banka veya ptt yoluyla ödedikten sonra cikcik.com'da yer alan formu doldurur. Form doldurulurken satın alınmak istenen nick ve parola ile giriş yapılıp doldurulur. Elektronik forma yazılan ödeme bilgileri ile banka veya ptt yoluyla alınan ödemenin eşleşmesi durumunda ödeme onaylanır. Böylece kullanıcı seçtiği özel karakterli nickini artık cikcik.com da yer alan oyun programlarında kullanabilir. Ödemesi onaylanan özel karakterli nicke 1 aylık süper kullanıcı hakkı da cikcik.com tarafından verilir.

Madde 3.  Yatırılan ücretin eksik olması durumunda yatırılan ücret bekletilir. Eksik kısmı tamamlanana kadar onaylama yapılmaz.

Madde 4. Özel karakterli nick satın alan kişi hiç bir şekilde nickini değiştiremez.

Madde 5. Hiç bir koşulda ücret iadesi yapılmaz.

Madde 6. Özel karakterli nick ile cikcik.com da yer alan futbol oyununa giriş yapılamamaktadır.

Madde 7. Alınan özel karakterli nick ile ilgili ön görülemeyen teknik bir sorun yaşanırsa cikcik.com sorunu çözmeye çalışır. Çözememesi durumunda ücret iadesi yapmaksızın nick sahibinden başka bir nick seçmesini isteyebilir.

Madde 8. Özel karakterli nick satın alan kişi sistemdeki diğer nick sahipleri ile aynı haklara sahiptir ve aynı kurallara tabidir.

Madde 9. Özel karakterli nick cikcik.com sitesi ve bu sitede yer alan programlar çalıştığı sürece geçerli olur. Sitenin faaliyetinin durması, kapanması, hizmetinin durdurulması, teknik veya fiziki problemlerden dolayı kayıtların silinmesi gibi durumlarda doğal olarak özel karakterli nick de kullanılamaz ve bu durumlarda nick sahibi hiç bir hak talebinde bulunamaz ve ödeme iadesi talep edemez.

Madde 10. Site kurallarına uyulmaması durumunda, kural ihlalinin yapıldığı bilgisayardan özel karakterli nick ile giriş yapılmışsa cikcik.com un özel karakterli nicki süresiz iptal etme yetkisi bulunur. Bu durumda ücret iadesi de yapılmaz.

Madde 11. Özel karakterli nick sahibi nick şifresini çaldırması durumunda email adresini kullanarak şifresini değiştirebilir. Email adresini de çaldırmış veya unutmuşsa güvenlik kodunu kullanarak email adresini değiştirip nickini geri alabilir. Email adresinin güvenliğinden ve geçerli olmasından nick sahibi sorumludur. Yine bilgisayarının güvenliğinden nick sahibi sorumludur. Email adresine ulaşamama, email adresini çaldırma, güvenlik kodunu bir başkasına söyleme, güvenlik kodunu unutma vs. gibi hiç bir durum mazeret olarak kabul edilmez. Özel karakterli nick sahibi her ne sebeple olursa olsun nickini çaldırmışsa ve sunulan teknik imkanlarla nickini geri alamıyorsa ücretinin iade edilmesini talep edemez. Güvenlik kodu ile çalınan nicki geri alabilir. Bunun dışında nickinin bizim tarafımızdan kişiye iade edilmesini de talep edemez.

Madde 12. Bu sözleşmeyi kabul eden kişi aynı zamanda 'Program ve Site Kullanım Sözleşmesi' ve 'Süper Kullanıcı Sözleşmesi' ni de kabul eder. Bu sözleşmeler sırası ile şu adreslerde beyan edilmiştir: http://www.cikcik.com/GenelSozlesme.htm   http://www.cikcik.com/Sozlesme.htm

Madde 13. Özel karakterli nicki oluşturan ve bu nickin email adresini ve güvenlik kodunu oluşturan kişi hak sahibidir. Ödemeyi bir başkası yapmış olsa bile hak sahibi, nicki oluşturan ve doğru ödeme bilgileri ile onaydan geçiren kişidir.

Madde 14. cikcik.com ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla üyelere haber vermek zorunda olmadan sözleşmenin uygulamasında değişiklikler gibi mevcut maddelerini değiştirebilir, iptal edebilir veya yeni yapabileceği maddeler ilave edebilir.